Detailing FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Detailing ma różnie znaczenia… Niektórzy postrzegają go jako gruntowne odświeżenie pojazdu a inni jako bardzo pracochłonne usługi do których wykorzystywane są najnowocześniejsze maszyny do polerowania, najlepsze kosmetyki aby udoskonalić wykończenie do poziomu który w wielu przypadkach jest lepszy niż wtedy gdy pojazd jest nowy. W Cars SPA zdecydowanie liczy się drugie podejście aby zapewnić naszym klientom absolutnie najlepsze wykończenie przy zachowaniu bezwzględnie najwyższego poziomu usług które świadczymy i którego nasi klienci od nas wymagają.

Aby osiągnać powyższe w Cars SPA stosujemy najbardziej rygorystyczne normy jakościowe, oraz stosujemy najlepsze i najdroższe kosmetyki dostępne na rynku. Posiadamy szereg certyfikatów oraz możemy pochwalić się dziesiątkami godzin spędzonych na doskonaleniu umiejętności

Prosta odpowiedź brzmi: tak! Można osiągnąć dwie rzeczy poprzez oddanie nowego samochodu na „detailing”. Przede wszystkim, większość pojazdów jest dostarczanych do dilera z hologramami i rysami. Pracujemy dla dealerów i widzieliśmy wiele bardzo drogich luksusowych pojazdów z wadami lakierniczymi. Z badań wynika iż wykończenie nowego pojazdu stanowi tylko 85% – 90 %  prawdziwego potencjału połysku. Poprzez właściwe polerowanie maszynowe, wykończenie Twojego  samochodu może być na zupełnie nowym poziomie a efekty bywają spektakularne. Zakup auta (w tej kwestii) nie różni się wiele od zakupu pięknego nowego telewizora. Wygląda świetnie, ale… w chwili zakupu. Po „odpaleniu ” telewizora w domu okazuje się, że trzeba zrobić kalibrację aby wyodrębnić jasności i odwzorowanie kolorów, dopiero wtedy będziesz mieć pewność, że to wygląda tak dobrze, jak to możliwe. Po drugie, należy zacząć od właściwego zachowania i ochrony powierzchni, kiedy pojazd jest nowy.
Wartość Twojego auta poprzez właściwie utrzymanie zarówno z zewnątrz i wewnątrz pojazdu, może być znacznie zwiększona. Z czasem lakier samochodu utleniania się, powstają lekkie lub/i mocne zarysowania, występuje blaknięcie, jak również gromadzenie się zanieczyszczeń, które są szkodliwe dla różnych powierzchni (lakier,plastik,chrom itp.). Jeśli porównamy dwa identyczne pojazdy, taki, który został profesjonalnie  przygotowany i zabezpieczony, a druga nie, różnica w wartości odsprzedaży dochodzi zazwyczaj od kilku do nawet kilkunastu  tyś. zł. Porównując bardzo drogie luksusowe samochody i egzotyki, różnice w wartości mogą być zdumiewające!

Ochrona inwestycji: To odnosi się bezpośrednio do wzrostu wartości. Spójrzmy prawdzie w oczy; większość pojazdów traci szybko, zwłaszcza, gdy są one zaniedbane. Chroń swoje auto oddając je w ręce profesjonalistów z Cars SPA aby uzyskać jak najwięcej zwrotu z inwestycji.

Profesjonalny wizerunek: Stan pojazdu mówi wiele o rodzaju osoby jaka jesteśmy. To nie różni się od tego jak dbamy o nasze domy, nasze środowisko, o nas samych. Pięknie przygotowane samochody wzbudzają zaufanie, niosą profesjonalizm, i po prostu sprawiają, że czujemy się dobrze w czasie jazdy.

Zaufały nam największe firmy min:
  • nc+
  • Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego
  • Grupa LOTOS
  • Grupa ŻYWIEC
  • BMW
  • MERCEDES
  • JAGUAR
  • LAND ROVER
  • AMG GmB
  • i wielu wielu innych

Zapraszamy i Ciebie.

Cars SPA został stworzony dla właścicieli  samochodów którzy oczekują czegoś „więcej” oraz dzielą tę samą pasję do sztuki i piękna samochodów i motoryzacji. To jest ta pasja i uznanie dla  samochodów, które inspirują nas do tworzenia  najpiękniejszych i najlepiej zachowanych pojazdów na rynku trójmiejskim  i nie tylko. Oferujemy kompleksowe i elastyczne pakiety detailingowe dostosowane do potrzeb naszych klientów i robimy to z niezrównaną jakością i profesjonalizmem. Prowadzimy stale badania najnowszych produktów i technik, oraz podejmujemy współpracę z najlepszymi detailerami aby zapewnić, że nasza wiedza i umiejętności  są zawsze najlepsze. Pracujemy z ograniczoną ilość samochodów, tak, że możemy skupić się na każdym pojeździe i konkretnych potrzebach klienta i podjąć odpowiednią ilość czasu na to zadanie.Cars SPA powstał dla tych, którzy szukają  bezwzględnie najlepszych dostępnych usług odnawiania i zabezpieczania pojazdów.

Swirle to pajęczyn na powierzchni samochodu i tysiące mikro- rysy, które mają bardzo negatywny wpływ na ogólny wygląd. Są one bardziej widoczne na ciemnych kolorach pojazdów i mogą być łatwo widoczne w bezpośrednim świetle słonecznym lub pod światło w nocy. Chociaż istnieje wiele przyczyn ich powstawania, największym winowajcą jest niewłaściwa technika mycia i suszenia. Można ich uniknąć w większości gdy nauczysz się, jak prawidłowo umyć i osuszyć pojazd, a także jakich kosmetyków użyć. Jeden wyjazd do automatycznej myjni lub szybkie wytarcie niewłaściwym rodzajem ręcznika może szybko zniszczyć 15 godzin polerowania maszynowego. Nawet jeśli myjnia oferuje mycie ręczne, nie oznacza to wcale, że auto jest myte za pomocą właściwych metod, a w wielu przypadkach może zrobić więcej szkody niż pożytku. Jest to dla nas bardzo ważne, że kształcimy naszych klientów, w jaki sposób można utrzymać nowe wykończenie a nawet przedstawić szczegółowy zestaw instrukcji do pielęgnacji. Jedynym sposobem, aby prawidłowo i trwale usunać „swirle” i inne wady jest prawidłowa korekta lakieru  w połączeniu z różna kombinacją past ściernych. Defekty są korygowane przez faktycznie usunięcie bardzo małej ilość lakieru (bezbarwnego) i tworzenia idealnie dopasowanej powierzchni. Proces ten wymaga czasu i zaawansowanych umiejętności ale za to przyniesie niesamowite i trwałe wyniki .

Przestrzegamy przed  „Szybkimi poprawkami”, które są powszechnie stosowane przez wielu sprzedawców którzy używają wypełniaczy, aby tymczasowo ukryć wady. W Cars SPA używamy tylko kosmetyków, które nie mają silikonu lub/i wypełniaczy.

Chociaż wolimy, aby przywracać pojazd (-y) do pierwotnego piękna w naszym studio, rozumiemy też, że istnieją okoliczności, które wymagają  pracy u Państwa. Jeśli masz cenne samochody kolekcjonerskie, które  nie nadają się do transportu, lub jeśli kolekcja jest z poza kraju, lub też są to auta dilerskie możemy przyjechać ze sprzętem do Ciebie. Zarówno w kraju jak  i zagranica. Prosimy o kontakt bezpośrednio na tel. zakładowy: 882-05-57-57 celu omówienia ceny i terminu spotkania.
Nie. W Insane Cars SPA troszczymy się o wszystkie auta zarówno te „tańsze” jak i te „droższe” absolutnie każde auto traktowane jest w taki sam sposób czyli Detailingowy. Niezależnie od tego jakie auto mamy przygotować możesz być pewien zawsze tego samego rodzaju najwyższej jakości usług.
Tak. Możemy odwiedzić przedstawicielstwo firmy, sklepy, studio detailingowe lub zakłady produkcyjne i przeprowadzić analizę  dotycząca narzędzi, produktów i procesów związanych z renowacja lakieru . Możemy również prowadzić szkolenia jeden-na-jeden, lub w grupach. Prosimy o kontakt w celu omówienia Państwa indywidualnych potrzeb. tel. zakładowy: 882 055 757
Back to top