Myjnia ręczna samoobsługowa

Masz dosyć samoobsługowych myjni bezdotykowych, które ochlapią Ci samochód zamiast umyć go dokładnie a mikroproszek i szczotka niszczą lakier samochodu? Uważasz, że jak chcesz mieć coś zrobione dobrze musisz to zrobić sam?

Mamy idealne rozwiązanie dla Ciebie! Przyjedź i sam umyj swój samochód!

Oferujemy dobrze oświetlone pomieszczenie, w którym umyjesz swój samochód. Standardowe ceny na myjni bezdotykowej to 1 zł za 30-55 sekund, u nas pierwsze 12 min to koszt 10,00 PLN, natomiast każda kolejna minuta (60 sekund) to koszt 1,00 PLN.

Udostępniamy wiadro z ciepłą wodą zmieszaną z szamponem oraz ciepłą wodą do płukania rękawicy lub gąbki, środek zmiękczający przed myciem Pre Wash w myjce ciśnieniowej, rękawicę i gąbki do mycia auta, szczotki do czyszczenia kół, bieżącą wodę do opłukania samochodu, odkurzacz. Masz swoje kosmetyki oraz akcesoria? Udostępnimy stanowisko.

Kosmetyki do auta można również zakupić na miejscu oraz ręczniki do osuszenia auta, oferta znajduje się na zdjęciu poniżej.

Jeśli nie czujesz się na siłach by umyć auto samodzielnie możesz oddać swój skarb profesjonalistom!

Również czekamy właśnie na Ciebie! Oferujemy kompleksowe mycie aut.

Mycie ze sprzątaniem wnętrza

  • Sprzątanie wnętrza – czyszczenie deski rozdzielczej + detailer
  • Odkurzanie wnętrza oraz bagażnika
  • Czyszczenie wnęk drzwi oraz tylnej klapy
  • Mycie ręczne z zewnątrz aktywną pianą + szampon oraz osuszenie
  • Czyszczenie elementów zewnętrznych
  • Mycie szyb wewnątrz i zewnątrz
  • Mycie kół

Ceny ustalane indywidualnie z klientem. Szeroki zakres usług oraz elastyczność pozwalają na zadowolenie naszych Klientów finansowanych przez 500+ i nie tylko. Więcej informacji na miejscu, bądź pod telefonem.

Na cenę wpływa kilka czynników, na przykład: wielkość auta, stan zabrudzenia, stan zakurzenia, przewóz zwierząt.

Back to top